Connect with us

Hi, what are you looking for?

Cheerleading

2013 Gwinnett Cheer Off Results

First Grade

Small Division

  1. Norcross Blue Devils
  2. Dacula Falcons
  3. Lanier Longhorns
  4. Collins Hill Eagles

Medium Division

  1. Shiloh Generals
  2. Duluth Wildcats
  3. Archer Tigers

Large Division

  1. Grayson Rams
  2. Brookwood Broncos
  3. Mill Creek Hawks

Second Grade

Small Division

  1. Norcross Blue Devils
  2. South Gwinnett Comets
  3. Lanier Longhorns
  4. Peachtree Ridge Lions

Medium Division

  1. Mountain View Bears
  2. Duluth Wildcats
  3. Dacula Falcons

Large Division

  1. Mill Creek Hawks
  2. Grayson Rams
  3. Buford Wolves

Third Grade

Small Division

  1. Norcross Blue Devils
  2. Duluth Wildcats
  3. South Gwinnett Comets
  4. Loganville Red Devils

Medium Division

  1. Mountain View Bears
  2. Peachtree Ridge Lions
  3. Lanier Longhorns
  4. Collins Hill Eagles

Large Division

  1. Mill Creek Hawks
  2. Grayson Rams
  3. Brookwood Broncos

Fourth Grade

Small Division

  1. Duluth Wildcats
  2. Archer Tigers
  3. Buford Wolves
  4. Lanier Longhorns

Medium Division

  1. Mountain View Bears
  2. Norcross Blue Devils
  3. Peachtree Ridge Lions
  4. Buford Wolves

Large Division

  1. Grayson Rams
  2. Mill Creek Hawks

Fifth Grade

Small Division

  1. Norcross Blue Devils
  2. Dacula Falcons
  3. South Gwinnett

Medium Division

  1. Lanier Longhorns
  2. Shiloh Generals
  3. Buford Wolves
  4. Peachtree Ridge Lions

Large Division

  1. Mill Creek Hawks
  2. Grayson Rams
  3. Brookwood Broncos

Sixth Grade

Small Division

  1. Archer Tigers
  2. Mountain View Bears
  3. Parkview Panthers
  4. South Gwinnett Comets

Medium Division

  1. Lanier Longhorns
  2. Collins Hill Eagles
  3. Duluth Wildcats

Large Division

  1. Mill Creek Hawks
  2. Brookwood Broncos

Seventh Grade

Small Division

  1. Lawrenceville Black Knights
  2. Duluth Wildcats
  3. South Gwinnett Comets
  4. Loganville Red Devils

Medium Division

  1. Norcross Blue Devils
  2. Peachtree Ridge Lions
  3. Buford Wolves
  4. Lanier Longhorns

Large Division

  1. Mill Creek Hawks
  2. Archer Tigers
  3. North Gwinnett Bulldogs

Eighth Grade

Small Division

  1. Parkview Panthers
  2. Buford Wolves
  3. North Gwinnett Bulldogs
  4. Duluth Wildcats

Medium Division

  1. Norcross Blue Devils
  2. South Gwinnett Comets
  3. Shiloh Generals
  4. Dacula Falcons

Large Division

  1. Mill Creek Hawks
  2. Lanier Longhorns
  3. Archer Tigers
  4. Mountain View Bears

Extra Large Division

  1. Peachtree Ridge Lions
  2. Brookwood Broncos
  3. Grayson Rams
  4. Collins Hill Eagles

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

You May Also Like

Awards

Who do you think made an impact during the 2020 football season? Every team has worked hard to get to the end of their...

Elite Series

Powered By Xenith B2C Prime 90 Player Rankings (GA) | Class 2024 Every year they get better and better but now with the emergence...

Football

12U Division  1. Dream Team – Team of the Week 2. Duluth 3. RDU 4. GA Agression  5. GA Falcons 6. Camo 7. Parkview ...

Football

Top Youth Football Programs in Georgia When rating programs Born To Compete looks at the competitiveness on the field, coaches, parent involvement, longevity, stability...

Copyright © 2020 Borntocompete.com. All Right Reserved.